Greitas pristatymas visoje Lietuvoje!

Vizija

Tobulesni apsipirkimo įpročiai - daugiau naudos mūsų klientams!

Mūsų misija - sukurti patrauklias ir palankias pardavimams vietoje sąlygas, kurios sustriprintų kliento apsipirkimo įspūdžius.

Mūsų pagrindinės vertybės

Dėmesys klientui: įmonė Displėjaus sistemos pagrindinį dėmesį skiria papildomos naudos klientams sukūrimui ir jų pelningumo didinimui. Aukštos kokybės paslaugos ir profesinis suinteresuotumas lemia didesnį klientų pasitenkinimą mūsų paslaugomis - o tai yra mūsų svarbiausias prioritetas.

Kompetencija: įmonė Displėjaus sistemos - ekspertas informacijos ir prekių pardavimo prekybos vietose klausimais. Mes turime sukaupę neįkainojamos patirties spręsdami problemas ir siūlydami klientams jų poreikius tenkinančius sprendimus, taip pat puikiai išmanome mažmeninės prekybos niuansus.

Novatoriškumas: Įmonė Displėjaus sistemos didžiuojasi savo kuriamais naujais ir novatoriškais sprendimais. Būdami rinkos lyderiais priimame tai kaip natūralią atsakomybę ir naudojamės kiekviena proga, kuri leistų rasti atsakymus į naujus ir senus klausimus bei problemas.

Kokybė: Įmonės Displėjaus sistemos įsitikinimu, viską, ką mes darome, darome gerai. Mes esame profesionalai, sunkiai dirbantys tam, kad paslaugos ir produktai taptų dar geresni. Dėl mūsų produktų ir paslaugų kokybės nereikia net abejoti.
Mūsų pagridinės vertybės išreiškia mūsų troškimą, ką įmonė Displėjaus sistemos turi simbolizuoti dabar ir ateityje, ir yra glaudžiai susijusios su mūsų misija.

Mes nuolat - kasdien ir visais būdais - stengiamės pagerinti standartus
Mes dirbame ranka rankon su mažmeninės prekybos tinklo parduotuvėmis ir prekių ženklais, kurdami parduotuvėms skirtus sprendimus, kurie suteikia papildomos naudos klientams ir sutaupo parduotuvės darbuotojų laiko. Didžiuliai mūsų produkcijos kiekiai leidžia aprūpinti tiek standartinėmis prekėmis, pristatomomis per itin trumpą laiką, tiek suteikia galimybę pasiūlyti išskirtinius sprendimus pagal jūsų individualius poreikius!

Mes didžiuojamės savimi, nes suteikiame savo klientams tik tai, kas geriausia
Bet kuris įmonės Displėjaus sistemos sprendimas - patikimas sprendimas, kuris buvo išbandytas ir patvirtintas pardavimo vietoje. Turėdami komandą, kurią sudaro įvairių sektorių specialistai, dizaino, inžinerijos ir bandomųjų pavyzdžių gamybos srityje, garantuojame jūsų projektų sėkmę.

Semkitės įkvėpimo!

Mes siūlome novatoriškus sprendimus, skatinančius jūsų prekės ženklo pardavimą, nesvarbu, kokia bebūtų rinkos ir parduotuvės rūšis. Pripažinta patirtis!
Mūsų pardavimo personalas - patyrę darbuotojai, puikiai išmanantys mažmeninės prekybos sritį. Visi karu kuriame jūsų verslui skirtus sprendimus. Mes turime klientų maisto, ir ne maisto prekių pardavimo srityje:
  • Plačiai varojamos prekės
  • Elektronikos prekės
  • "Pasidaryk pats" serijos prekės
  • Sveikatos ir grožio priežiūros prekės
  • Kosmetikos ir parfumerijos prekės
  • Statybinės medžiagos
  • Degalinės
  • Prekiniai ženklai