Greitas pristatymas visoje Lietuvoje!

Apie mus

Jūsų prekybos centre, parduotuvėje ar biure klientai apsiperka efektyviai, patogiai ir grįžta vėl. Prekės atrodo patraukliai ir jūsų darbuotojams tvarkytis prekybos vietoje ypač lengva. Taip pat – jūsų prekės ženklas be vargo išsiskiria ir traukia dėmesį. Jau daugiau nei 20 metų teikiame sprendimus, kurie šiuos verslo tikslus paverčia realybe.

 

Viskas iš vienų rankų

Ieškote tik kainų juostų mažai specializuotai parduotuvei? Ar norite sukurti unikalią apsipirkimo sistemą dideliame prekybos centre? O gal jūsų prekės ženklui reikia nestadartinio reklamos stendo? Kreipkitės į mus bet kuriuo atveju. Mes žinome, ir kaip efektyviai sutvarkyti prekybos vietą, ir kaip sukurti joje veikiančius nestandartinius reklamos sprendimus.

 

Dėmesys, kuris atsiperka

Siūlome sprendimus ir įrangą, kuri jūsų verslui atsipirktų visomis prasmėmis. Tai reiškia, kad darome viską, kad jūsų pardavimai augtų. Taip pat diegiame naujas technologijas ir efektyviname procesus, kad savo užsakymo lauktumėte kuo trumpiau. Be to, bendradarbiaujame su įvairaus dydžio verslais ir prekių ženklais, todėl tikrai rasime sprendimą atitinkantį jūsų biudžetą.

 

Patikimi sprendimai

Mumis pasitiki didžiausi Lietuvos ir tarptautiniai prekės ženklai. Taip pat – mažmeninės prekybos centrai ir degalinių tinklai bei įvairių sričių įmonės – nuo grožio prekių iki farmacijos gamintojų ar statybos medžiagų tiekėjų. Išmanome mažmeninės prekybos specifiką, todėl siūlome tik efektyviai veikiančius sprendimus.

 

Žvelgiame į ateitį

Jeigu iki šiol rinkoje nebuvo sprendimo jūsų problemai, mes būtinai jį atrasime. Reaguodami į verslo poreikius, visada tobuliname jau esančius sprendimus arba siūlome naujus. Novatoriškai žiūrime į bet kurią savo darbo sritį ar procesą. Nuo sprendimo, kuris leidžia ypač efektyviai pakeisti reklaminį tentą, iki aplinką tausojančių idėjų.

 

Patyrusi komanda

Didžiuojamės patyrusia komanda, kurią sudaro įvairių sričių – dizaino, inžinerijos, gamybos, pardavimų – profesionalai. Todėl visada sakome, kad nėra užduoties, kurios negalime įvykdyti. O jei pasirinksite bendradarbiauti su mumis, jūsų projektą lydėsime nuo idėjos iki įgyvendinimo.